over u

"Wij gaan altijd voor

het beste resultaat"

over onze diensten

"Onze diensten zijn door persoonlijke aanpak, flexibel en toegankelijk. Wij spelen in op de behoefte en wensen van onze cliënten"

over mvo

Daamen & van Sluis staat midden in de maatschappij en onderschrijft de doelstellingen van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen in de volle breedte. Naast de zorg voor de continuïteit van de organisatie zorgt Daamen & van Sluis voor een fijne en veilige werkomgeving van haar medewerkers. Daamen & van Sluis heeft een aantal duurzaamheidsdoelstellingen geformuleerd op het gebied van energiebesparing en Daamen & van Sluis is betrokken bij een aantal maatschappelijke doelen.

nieuws

over ons

Wij zijn een actief, onafhankelijk en zelfstandig kantoor van professionals.

  Wij hebben een persoonlijke aanpak en zijn flexibel en toegankelijk.

  Wij kunnen direct inspelen op de behoefte en wensen van onze cliënten.

  Wij richten ons op middelgrote en kleine ondernemingen non-profit instellingen en vrije

    beroepsbeoefenaren zowel nationaal als internationaal.

Wij zijn lid van SRA, AGN, NBA, NOB en oprichters van de Kennissenclub.

historie

Daamen & van sluis accountants belastingadviseurs is opgericht in augustus 1987 door drs. Peter Paul Daamen, fiscalist, en Wim van Sluis, registeraccountant. Op 1 januari 1988 is Ton Martens toegetreden tot de maatschap en in 1999 Gert Abma, registeraccountant.

 

De heren Abma, Martens en Van Sluis vormen als vennoten van de maatschap de directie van  daamen & van sluis accountants belastingadviseurs.

 

Alle vennoten van de maatschap zijn actief betrokken bij de praktijk en met name bij het accepteren van nieuwe cliënten en opdrachten alsmede met het beëindigen daarvan.

Zij zijn ieder eindverantwoordelijk voor een cliëntenpakket.

 

Daamen & van sluis accountants belastingadviseurs is een dynamische organisatie van professionals die gericht is op een optimale dienstverlening aan de cliënten van het kantoor. De organisatie heeft een relatief platte structuur waardoor er ruimte is voor eigen verantwoordelijkheid en initiatief. De medewerk(st)ers staan zonder uitzondering in direct contact met de cliënten van kantoor en zijn dan ook het “visitekaartje” van daamen & van sluis accountants belastingadviseurs.

 

Na vestiging in 1987 op de Heemraadssingel te Rotterdam is het kantoor in 1991 verhuisd naar de Cypresbaan te Capelle aan de IJssel en vervolgens in 2004 naar de huidige locatie Fascinatio Boulevard te Capelle aan den IJssel.

"Onze medewerk(st)ers staan zonder uitzondering

in direct contact met de clienten."

mensen

vennoten

Wim van Sluis

Vennoot

Gert Abma

Vennoot

Ton Martens

Vennoot

wvsluis@daasluis.nl

gabma@daasluis.nl

t.martens@daasluis.nl

management

Mike Otten

Manager Audit

Jeroen in 't Hout

Int. Belastingadviseur

Rene van Zelst

Senior Belastingadviseur

René Verbruggen

HRM adviseur

motten@daasluis.nl

jinthout@daasluis.nl

rvanzelst@daasluis.nl

rverbruggen@daasluis.nl

ACCOUNTANCY

Wim van Sluis

Extern Accountant

Mike Otten

Extern Accountant

Joost Abma

Controleleider

Leon Diepenhorst

Controleleider

wvsluis@daasluis.nl

motten@daasluis.nl

jabma@daasluis.nl

ldiepenhorst@daasluis.nl

Dennis Stouthart

Controleleider

dstouthart@daasluis.nl

Gert Abma

Compliance Officer

gabma@daasluis.nl

Ton Martens

Relatiemanager

t.martens@daasluis.nl

Jesper van Zwieten

Assistent accountant

jvanzwieten@daasluis.nl

Ingrid Baselmans

Assistent accountant

Joos van Es

Assistent accountant

Erwin van Geemert

Assistent accountant

Lissette Granda Ayala

Assistent accountant

ibaselmans@daasluis.nl

jvanes@daasluis.nl

egeemert@daasluis.nl

lgranda@daasluis.nl

Pim de Haij

Assistent accountant

Saba Khalili

Assistent accountant

Maryse Lampe

Assistent accountant

Gino Visser

Assistent accountant

pdehaij@daasluis.nl

skhalili@daasluis.nl

mlampe@daasluis.nl

gvisser@daasluis.nl

Ben Hoogendoorn

Accountant-medewerker

Sacha Schaller

Accountant-medewerker

bhoogendoorn@daasluis.nl

sschaller@daasluis.nl

FISCALE AFDELING

Rene van Zelst

Senior Belastingadviseur

Jeroen in 't Hout

Int. Belastingadviseur

Bianca van Mullem

Belastingadviseur

rvanzelst@daasluis.nl

jinthout@daasluis.nl

bvanmullem@daasluis.nl

Lisette Sterk

Belastingadviseur

Dennis Ganesh

􀀭􀁘􀁑􀁌􀁒􀁕􀀃􀀥􀁈􀁏􀁄􀁖􀁗􀁌􀁑􀁊􀁄􀁇􀁙􀁌􀁖􀁈􀁘􀁕Fiscaal medewerker

lsterk@daasluis.nl

dganesh@daasluis.nl

SALARISSEN, HRM, VERZUIM

René Verbruggen

HRM adviseur

Monique van Alebeek

Salarisadministrateur

Marco Aantjes

HRM adviseur

rverbruggen@daasluis.nl

mvalebeek@daasluis.nl

maantjes@daasluis.nl

office / facility management

Ton Martens

Privacy Officer

Babs Maes

Hoofd office manager

Marsha Hussain

 Office manager

Natascha van Straten

Assistent Office manager

t.martens@daasluis.nl

bmaes@daasluis.nl

mhussain@daasluis.nl

nvanstraten@daasluis.nl

Ada van Sluis

Secretariaat

Edith van Zanten

Secretariaat

Ellen Heijdacker

Telemarketing

Rob van Denzen

Facilitair manager

avansluis@daasluis.nl

evzanten@daasluis.nl

eheijdacker@daasluis.nl

rvandenzen@daasluis.nl

werken bij daamen & van sluis

Huidige vacatures

links

locatie

Vestiging Capelle aan den IJssel

 

Fascinatio Boulevard 722

2909 VA Capelle aan den IJssel

Tel.: 010 - 458 11 44

Fax: 010 - 458 14 49

E-mail: info@daasluis.nl

ROUTEBESCHRIJVING

 

Vanaf Breda en Dordrecht, over de A16, richting Rotterdam

U volgt de A16 richting Feijenoord/Capelle aan den IJssel/Rotterdam CENTRUM (rechts aanhouden) U blijft de A16 volgen, op de Van Brienenoordbrug houdt u rechts aan en neemt afslag 25 Rotterdam Centrum/Capelle aan den IJssel/Rivium. Na de afslag sorteert u rechts voor bij de stoplichten. Direct na de stoplichten houdt u rechts aan, afslag Rivium/Fascinatio. Aan het einde van de afslag sorteert u links voor richting Fascinatio. U gaat onder de gebouwen door en neemt na 75 meter de rotonde 1/4 (rechts) de Fascinatio Boulevard op. U bent gearriveerd bij daamen & van sluis.

Vanuit de richting Den Haag en Utrecht richting Rotterdam over de A20

Neem de afslag richting A16 Dordrecht/Breda/Ring Rotterdam OOST. U volgt de A16 richting Capelle aan den IJssel/Rotterdam CENTRUM/Feijenoord (rechts aanhouden). U blijft de A16 volgen, en neemt afslag 25 Capelle aan den IJssel/Rotterdam CENTRUM. Na de afslag houdt u links aan bij de stoplichten richting Capelle aan den IJssel/Rivium. U volgt de grote rotonde, houdt links aan voor de stoplichten en u gaat onder de A16 door en houdt vervolgens rechts aan voor de stoplichten; richting Capelle aan den IJssel/Rivium/Fascinatio. U houdt rechts aan en neemt de eerste afslag richting Rivium/Fascinatio. Aan het einde van de afslag sorteert u links voor richting Fascinatio. U gaat onder de gebouwen door en neemt na 75 meter de rotonde 1/4 (rechts) de Fascinatio Boulevard op. U bent gearriveerd bij daamen & van sluis.

Vestiging Ermelo

 

Frederik Hendriklaan 2

3851 XB Ermelo

Tel.: 034 - 156 32 17

Fax: 034 - 155 61 44

E-mail: m.otten@daasluis.nl

Vestiging Amsterdam

 

Vierwindenstraat 273

1013 CW  Amsterdam

Tel.: 020 - 619 49 22

Fax: 020 - 458 14 49

E-mail: info@daasluis.nl

contact

Versturen...

The server encountered an error.

FORMULIER ONTVANGEN

Copyright 2018